Hoppa till sidans innehåll

Spelschema och resultat lag hösten 2014


SPELSCHEMA OCH RESULTAT BORDTENNIS LAG HÖSTEN 2014    
         
         
Tis 14/10 Sundsta Idrottshus    
Kl. 18.30 Bord 1 AJPÅN - Team Rrack 4-1 
Kl. 18.30 Bord 2 Blue Balls - Storaenso Skoghallsbruk FF 0-5 
Kl. 18.30 Bord 3 Blues Brothers - Team Cobra Ultra 2-3 
Kl. 18.30 Bord 4 Eltel/Konsum - NIWA 3-2
Kl. 18.30 Bord 5 Valbruna Nordic - Stamford 1-4 
         
Tis 21/10 Sundsta Idrottshus    
Kl. 20.00 Bord 1 Team Rrack - Blues Brothers 4-1
Kl. 20.00 Bord 2 Storaenso Skoghallsbruk FF - Eltel/Konsum 4-1
Kl. 20.00 Bord 3 Team Cobra Ultra - Valbruna Nordic 5-0 
Kl. 20.00 Bord 4 Stamford - AJPÅN 0-5 
Kl. 20.00 Bord 5 NIWA - Blue Balls 5-0 
         
Tis 28/10 Sundsta Idrottshus    
Kl. 18.30 Bord 1 Valbruna Nordic - Team Rrack 0-5 
Kl. 18.30 Bord 2 Stamford - Eltel/Konsum 0-5
Kl. 18.30 Bord 3 AJPÅN - NIWA 4-1 
Kl. 18.30 Bord 4 Blues Brothers - Storaenso Skoghallsbruk FF 0-5
Kl. 18.30 Bord 5 Blue Balls - Team Cobra Ultra 0-5
         
Tis 4/11   Sundsta Idrottshus    
Kl. 20.00 Bord 1 Storaenso Skoghallsbruk FF - AJPÅN 3-2 
Kl. 20.00 Bord 2 NIWA - Blues Brothers 2-3 
Kl. 20.00 Bord 3 Team Rrack - Blue Balls 5-0 
Kl. 20.00 Bord 4 Team Cobra Ultra - Stamford 4-1 
Kl. 20.00 Bord 5 Eltel/Konsum - Valbruna Nordic sp. senare 
         
Tis 11/11   Sundsta Idrottshus    
Kl. 18.30 Bord 1 AJPÅN - Blues Brothers sp. senare 
Kl. 18.30 Bord 2 Blue Balls - Valbruna Nordic 0-5 
Kl. 18.30 Bord 3 NIWA - Team Cobra Ultra 0-5 wo
Kl. 18.30 Bord 4 Team Rrack - Eltel/Konsum 3-2 
Kl. 18.30 Bord 5 Stamford - Storaenso Skoghallsbruk FF 0-5 
         
Tis 18/11   Sundsta Idrottshus    
Kl. 20.00 Bord 1 Team Cobra Ultra  - AJPÅN 3-2 
Kl. 20.00 Bord 2 Valbruna Nordic - NIWA 0-5 
Kl. 20.00 Bord 3 Storaenso Skoghallsbruk FF - Team Rrack 3-2
Kl. 20.00 Bord 4 Blues Brothers - Stamford 4-1 
Kl. 20.00 Bord 5 Eltel/Konsum - Blue Balls 5-0 
         
Tis 25/11   Sundsta Idrottshus    
Kl. 18.30 Bord 1 AJPÅN - Eltel/Konsum 2-3 
Kl. 18.30 Bord 2 Blue Balls - Stamford 0-5 
Kl. 18.30 Bord 3 Blues Brothers - Valbruna Nordic sp. senare 
Kl. 18.30 Bord 4 NIWA - Team Rrack 0-5 
Kl. 18.30 Bord 5 Storaenso Skoghallsbruk FF - Team Cobra Ultra 2-3 
         
Tis 2/12   Sundsta Idrottshus    
Kl. 20.00 Bord 1 Eltel/Konsum - Blues Brothers 4-1
Kl. 20.00 Bord 2 Stamford - NIWA 4-1 
Kl. 20.00 Bord 3 Blue Balls - AJPÅN 0-5
Kl. 20.00 Bord 4 Team Rrack - Team Cobra Ultra 1-4
Kl. 20.00 Bord 5 Valbruna Nordic - Storaenso Skoghallsbruk FF sp. senare 
         
Tis 9/12 Sundsta Idrottshus    
Kl. 18.30 Bord 1 AJPÅN - Valbruna Nordic 4-1 
Kl. 18.30 Bord 2 Blues Brothers - Blue Balls 5-0 
Kl. 18.30 Bord 3 Team Cobra Ultra - Eltel/Konsum 3-2 
Kl. 18.30 Bord 4 NIWA - Storaenso Skoghallsbruk FF 0-5 wo
Kl. 18.30 Bord 5 Stamford - Team Rrack 0-5 
Uppdaterad: 02 OKT 2015 17:47 Skribent: Mayny Endrésen
E-post: This is a mailto link

Postadress:
Korpförening Karlstad - Korpen
Idrottens Hus, Box 10
65102 Karlstad

Besöksadress:
Idrottens Hus, Industrigatan 1
65221 Karlstad

Kontakt:
Tel: 0104764790
Fax: 0104764792
E-post: This is a mailto link

Se all info